Užitečné rady -> Citrony  
                                                                                                                   
                                                                                                                             
  Hlavní stránka

Užitečné rady, články a jiné zajímavosti z gastronomie

                                                                                                             
  Informace o společnosti                                                                                                              
  Naši zákazníci

Kliknutím na jednotlivé nadpisy se Vám zobrazí vybrané články z dané oblasti...

Nejdříve vymačkejte citrón a pak jej přidejte do vody a k tomu med. Je to výborné pro zdraví a jako prevence rakoviny. Rada pro ty, kteří mají cysty a nádory.

Velké využití citronu  proti rakovině a infekcím
Citron je blahodárným bojovníkem proti rakovině.

Citron je lepší než chemoterapie. Toto je poslední novinka v medicíně, efektivní v boji proti rakovině.

Čtěte pozorně tuto zprávu z medicíny, která byla právě publikována.
Je to zázračný a blahodárný produkt přírody k likvidaci kancerogenních buněk.

Je 10 000krát účinnější než samotná chemoterapie. Proč nejsme o tomto fenoménu už dávno informováni? Protože existují laboratoře, které vyrábějí syntetické léky a které těmto firmám dodávají tučné zisky. Můžete nyní pomoci nejen sobě ale i svým blízkým a přátelům touto informací, a totiž - citron je výborný prostředek pro prevenci nemocí. Jeho chuť je příjemná a neprodukuje hrozivé vedlejší účinky  jako chemoterapie. Jestli máte možnost, pěstujte citrusovité plody na své zahradě. Kolik lidí umírá jenom proto, že toto tajemství je uchováno jenom proto, aby korporace vydělávaly na lidském neštěstí? Existuje mnoho druhů citronů a limetek, můžete si vybrat. Můžete jíst dužinu, vymačkat si šťávu, sorbety, přidat do pečiva. Citron má mnoho atributů, nejzajímavější je však účinek působící na cysty a nádory. Tato plodina zabraňuje vzniku rakoviny. Někteří tvrdí, že má velké užití proti všem typům rakoviny. Pokládá se také za antimikrobiální, antibakteriální, antimyotický protiparazitární prostředek, reguluje vysoký krevní tlak, má andidepresivní účinky, ovlivňuje příznivě neklidné nervy.

Pramen těchto informací je fascinující: pochází z největších medicínských laboratoří na celém světě, kde bylo učiněno mnoho dokazujících pokusů už od roku 1970. Tyto pokusy, dnes již podložené, dokazují: likvidaci karcinogenních buněk u dvanácti typů rakoviny - hlavně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky břišní. Složky citronu vykazují 100x lepší účinnost, než jaký má lék Adriamycin, což je chemoterapeutický prostředek používaný běžně ve světě ke snižování růstu  rakovinných buněk. A ještě něco překvapivého: rakovinné buňky mizí, ale zdravé zůstávají.

Informace o citronech získána:  Institut de Sciences de la Santé, L.L.C. 819 N. Causez Street, Baltimore, MD 1201 ENVOYER LE A TOUT LE MONDE.

P.S.: pokud budete užívat citrusové plody nebo šťávy, poté si vypláchněte ústa čistou vodou. Kyselina citrónová  má ráda zubní sklovinu.

  Sortiment zboží
  Ceník
  Akce
  Online objednávky
  Objednávkový list
  Dodavatelé
  Návody
  Užitečné rady
  Specifikace
  Kontakty
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

Veškeré články jsou převzaty a nepřebíráme zodpovědnost za případné chyby, či hoaxy.