Informace o společnosti  
                                                                                                                   
                                                                                                                             
  Hlavní stránka

Informace o společnosti

                                                                                                             
  Informace o společnosti                                                                                                              
  Naši zákazníci

Společnost ACTUS GASTRO s.r.o. dne 1.2.2011 zahájila pod tímto novým obchodním názvem velkoobchodní sklad s potravinami a dalším sortimentem zboží. Tento velkoobchod s potravinami byl na trhu od srpna 1996 pod hlavičkou Natura, a.s.

 Od roku 1996 se velkoobchod neustále rozrůstal a to díky neustále se rozšiřujícímu sortimentu, kterým se snažíme oslovit a uspokojit potřeby našich současných, ale i budoucích zákazníků. V dnešní době jsme schopni Vám nabídnout zboží čítající přes 1000 položek skladem a dalšími minimálně 100 položkám zboží na objednání. Celkový seznam položek najdete v objednávkovém listu, viz. objednávky.
   Velkoobchodní sklad pro gastronomii a gastronomické provozy nabízí kromě výrobního sortimentu pod vlastní privátní značkou (viz. sortiment) také zboží od velmi dobře známých výrobců, viz. dodavatelé.

   Disponujeme velmi dobrými skladovacími prostory pro uchování potravin, neboť ani v tom nejparnějším létě naše zboží netrpí teplem. Sklad je kombinace betonu a zdiva z doby za 1.republiky. Pamětníci jistě budou vědět, kde byly Holanovy sklady v Papírenské ulici 116/7.

   K dopravě zboží používáme vlastní autodopravu, díky níž jsme schopni uzpůsobit závozy zboží dle našeho časového plánu a domluvy s našimi zákazníky.
   Zavážíme na území hlavního města Prahy a blízkého okolí.

   Věříme, že jsme schopni přizpůsobit se potřebám našich zákazníků a vyhovět jejich požadavkům v maximální možné míře. Byli bychom rádi, kdyby i Vy jste patřili mezi naše věrné a spokojené zákazníky, což se budeme snažit naplnit maximálním komfortem dle rčení: "Náš zákazník, náš pán."

Vysvětlení vzniku názvu společnosti - slovo ACTUS v překladu znamená:

Obchodní - obchodování na úrovni (překlad z latiny)

Novinky – aktuální nabídka (překlad z francouzštiny)

Motto našeho velkoobchodu: máte k nám blízko stejně jako my k Vám – 1 actus = jednotka délky se používala ve starém Římě.

  Sortiment zboží
  Ceník
  Akce
  Online objednávky
  Objednávkový list
  Dodavatelé
  Návody
  Užitečné rady
  Specifikace
  Kontakty