Dodavatelé  
                                                                                                                   
                                                                                                                             
  Hlavní stránka                                                                                                                
  Informace o společnosti                                                                                                              
  Naši zákazníci

Našimi dodavateli velké části potravin jsou známí výrobci českého trhu. Nabízíme možnost výběru z cca 1000 druhů položek potravinářského zboží. Není pro nás žádný problém u velké části potravin prodávat i po jednotlivých kusech.

Evropský specialista na zpracování zeleniny Bonduelle je již po léta největším zpracovatelem zeleniny v Evropě. Výrobní závody zpracovávající více než 50 různých druhů zeleniny se nacházejí v nejúrodnějších oblastech Francie, Španělska, Portugalska, Itálie, Belgie, Německa, dále v Polsku, Maďarsku, Rusku a od roku 1997 též v Jižní Americe. Společnost tradičně zpracovává a dodává do našeho velkoobchodního skladu sterilovanou zeleninu v plechovkách v balení od 400g do 4000g. Výrobky Bonduelle NEOBSAHUJÍ geneticky modifikované organismy (GMO).

Mezi přední české výrobce sterilované zeleniny a ovocných kompotů se řadí EKON spol. s r.o. EKON je českou společností a navazuje na obnovenou tradici konzervárny v Miroslavi. Konzervárna EKON spol. s r.o. byla založena 7 července v roce 1999. Velkoobchod ACTUS GASTRO s.r.o. má v nabídce sterilované okurky, prvotřídní zelí bíle krouhané i kysané, rajčatový protlak, kečup, zeleninové lečo a mnoho dalších výrobků včetně sterilovaných ovocných kompotů.

Velkoobchodní prodej lesních plodů. Nabídka čerstvých, sušených, mražených a konzervovaných hub včetně výrobků z nich. Pro společnost ACTUS GASTRO s.r.o. je hlavním dodavatelem směsi sušených hřibovitých hub v balení 500g, sušené hlívy ustřičné 500g, sušených žampionů 500g a dalších vybraných výrobků.

 

HAMÉ s.r.o. je přední českou potravinářskou firmou zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin. K výrobním aktivitám společnosti patří zpracování masa, rajčatového protlaku, zeleniny a ovoce. HAMÉ je výrobcem s nejširší nabídkou paštik, hotových jídel, masových konzerv, sterilované zeleniny, zeleninových salátů, kečupů, omáček, marmelád, džemů, kompotů, kojenecké stravy a bagetového programu. Společnost ACTUS GASTRO s.r.o. je odběratelem kečupu jemného Otma 8x870g, kojeneckých výživ 190g, sardinek v oleji a dalších položek, které najdete v sortimentu, případně objednávkovém listu.

Wene k.s. je naším výhradním dovozcem rýže a luštěnin. Pro společnost ACTUS GASTRO s.r.o. balí celý sortiment zboží, a proto jsme schopni na základě dohody s odběratelem dodávat rýže a luštěniny nejen v balení po 5kg, ale i balení po 500g (luštěniny) a 1kg (rýže).
Ukázku sortimentu v 5kg balení najdete zde...

Firma ŽLUVA-IMPOEXPO spol. s r.o. je na trhu již od roku 1990 a působí jako významný dovozce zboží z celého světa a velkoobchodní prodejce potravin, nealkoholických nápojů a vín. Velkoobchod ACTUS GASTRO s.r.o. má v nabídce džemy 340g (borůvkové, meruňkové, jahodové, ...), kompoty (ananas, broskve, hrušky, jahody, mandarinky, meruňky, ovocný koktejl,...) , sterilované žampiony a mnoho dalšího.

  Sortiment zboží
  Ceník
  Akce
  Online objednávky
  Objednávkový list
  Dodavatelé
  Návody
  Užitečné rady
  Specifikace
  Kontakty
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  V případě zájmu o dodávání potravin do našeho velkoobchodního skladu nás neváhejte kontaktovat.